Допомога Збройним силам України та супротив російській агресії.

    Шановні користувачі послуг компанії сервісу прокату самокатів JET.UA ми висловлюємо вам щиру подяку за те, що ви з нами у цей не простий для нашої країни час!
    Доводимо до вашого відому, що наша компанія глибоко засуджує агресію, тероризм і геноцид українського народу з боку росіі. 
    З першого дня повномасштабної війні деякі співробітники боронять нашу державу у лавах Збройних сил України, а наше підприємство продовжує працювати, сплачувати податки та надавати робочі місця. 
    Одним із пріоритетних критеріїв діяльності JET.UA є допомога ЗСУ. А саме: вже з лютого місяця компанія закуповувала та передавала офіційним представникам ЗСУ, Тероборони, Національної гвардіі необхідні речі та засоби. 
    У подальшому спільно з відповідними благодійними та волонтерськими організаціями, групою депутатів від «Слуги народу» налагоджено системну допомогу дронами, пікапами, тепловізорами, бронижелетами та іншими необхідними для підвищення обороноздатності нашої країни речами. 
    Кожен з нас має свій фронт. Військові захищають країну та нас від нечисті, наш з вами обов'язок – піднімати економіку, працювати чи надавати робочі місця, у такий спосіб створювати умови для неминучої перемоги над ворогом.
    Тому запевняємо, що кожен хто скористався або користується нашим сервісом, кожен співробітник, який працював і працює зараз у нашій команді наближає   Перемогу України над ворогом!  
    Нижче ми прикріпимо деякі з листів подяки НАМ З ВАМИ, це ми робимо РАЗОМ З ВАМИ та завдяки вам. 
    СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА! Перемога за нами!

 

 Військова частина А6175 - Подяка.pdf

 

 Військова частина А7051 - Грамота.pdf

 

 Військова частина А1420-М - Подяка.pdf

 

 Військова частина А7382 - Подяка.pdf

 

 Військова частина А2062 - Подяка.pdf

 

 Військова частина 2161 - Подяка.pdf

 

 Благодійний фонд "ПІДІЙМАЙСЯ, УКРАЇНО" - Подяка.pdf

 

 Прапор України підписаний ген.майором Будановим К.О. за сприяння розвідці - Прапор.jpg

 

 Прапор України підписаний Головнокомандувачем ЗСУ Залужним В.Ф. за сприяння війську - Прапор.jpg